Telif Hakkı © 2008, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.

         İLETİŞİM

          KALİTE

         ÜRÜNLER

       ANA SAYFA

Bariyer, Dinamik Bariyer, Pars bariyer, Junior Bariyer, Kollu Bariyer
Bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünüm sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuş olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü accsess kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr'dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Fotoselli Kapı, Otomatik Kapı, Cam Kapı
Fotoselli Kapı otomasyon sektöründe her türlü giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz ve yüksek performansıyla kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Soğuk havalarda kış konumu, dış veya iç radar iptal edilebilme özelliği, şifre paneli proksimit kart gibi radar kullanılan yerlerde elle açılmama özelliği, ayrıca enerji kesilmelerinde sürkülasyonun devamı için akü bağlanabilme özelliği gibi bir çok fonksiyonu kullanıcıya sunmaktadır. Her türlü Access kontrol sistemine uygundur.Elektrik kesilmelerinde 300 defa açılıp kapanabilir.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Roadblocker, Mini Roadblocker, Yol Kesici, Yol Blokaj
Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür . Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.Gerçekleştirdiğimiz roadblocker çarpışma testinde de kalitemizi kanıtladık.Road blocker sektöründe lider kuruluş olan Whiterose'un yapmış olduğı roadblocker çarpışma testi için tıklayınız.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Mantar Bariyer, Suikast Mantar Bariyer, Hidrolik Mantar Bariyer, Manuel Mantar
Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem olarak dizayn edilmiştir. Mantar Bariyer trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çürümeye karşı gövdesi galvanizli olarak üretilmiştir. Ayrıca gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. mantar bariyerler mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumludur .Ayrıntılar için Tıklayınız.

Tuzak, Motorlu Tuzak, Yol Kesici
Suikast tipi kapanlar yüksek güvenlik gerektiren yerler için özel olarak dizayn edilmiştir. Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, Suikast kapanı bıçakları ST 37 çelik malzemeden olup yerden 35 Cm yükselen ve 45 derece açılı duran suikast kapanları bıçakları aracı kucaklayarak önden arkaya doğru aracın alt kısmında büyük hasar açarak aracın içeri girmesini engeller. Her türlü Access otomasyona uyumludur ayrıca Elektrik kesilmelerinde Manuel çalışmaya uyğun ve güçlü motoru sayesinde sürekli çalışabilme özelliğine sahiptir.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Seksiyonel Kapı, Garaj Kapısı, Otomatik Kapı
Kapı otomasyon teknolojisinin gelişimine paralel olarak, endüstriyel tip kapılarda meydana gelen yoğun talebi karşılamak için üretilen seksiyonel kapılar, WHITE ROSE kalitesi ve güvencesi ile siz sayın müşterilerini beklemekte. Ürün alternatiflerinin çeşitliliği sayesinde garaj girişlerinizde de kullanımını düşünebileceğiniz seksiyonel kapı ünitelerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bir telefon etmeniz yeterli.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Active Kapı Motoru, Yanakayar Kapı Motoru, Bahçe Kapısı Motoru
ACTIVE, Sezgisel malzemeler ve uzun süre çalışan emniyetli bir ürün ve saglam bir gelenege dayanan teknoloji kullanır. Basıçla yapılan Plastik üst kapak ve alüminyum alt gövdesi ile hafif bir şekilde dizayn edilmiştir. Bununla birlikte hava şartlarına karşı mükemmel bi şekilde karşı koymaya garanti eder. Dayanıklı üst kapağı hem elektronik hemde mekanik parçaları darbelerden ve ağır hava şartlarından muhafaza eder. Son modaya sahip mükemmel teknik özellikleri vardır.  Bahçe kappılarında, sürgülü kapılarda, yanakayar kapılarda kullanılan kapı motorlarıdır.Ayrıntılar için Tıklayınız.
Otopark Sistemleri, Otopark Ücretlendirme
Artan park ihtiyacı ile otopark sahiplerinin vazgeçilmez ihtiyacı haline gelen Otopark Ücretlendirme Sistemleri, WHITE ROSE geçiş otomasyonları ile bir bütün olusturularak son kullanıcılarını bekliyor. Her türlü geçişlerinizde değerlendirilebilecek sistemlerimiz basit ve kolay uygulanabilmesi ile tercih sebebiniz olacaktır. Detaylı bilgi için bizleri arayın.Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız.

Plaka Tanıma Sistemi
Türkiye de üretilerek sistemlerimize akuple edilen Plaka Tanıma Sistemi sayesinde artık geçiş otomasyonlarınız çok daha güvenli. WHITE ROSE sizlerin can ve mal güvenliğiniz için geçiş otomasyonlarına verdiği önem doğrultusunda kişisel plaka haricindeki araçlarınıza geçiş olanağı sunmayan yeni teknolojisini sizlere gururla sunar. Detaylı bilgi için bizleri arayın.Ayrıntılar için Tıklayınız.

Motor Kontrol Kartları, Alıcı-Verici Sistemler
Whiterose arge tarafından tasarlanan AC Kontrol Kartı, DC Kontrol Karı, Rose Garden cam kapı kartı, Seksiyonel Kontrol Kartı, Alıcılar ve diğer kartlarımız ürünlerimizin kullanımını kolaylaştırmaktadır.Arge ekibimiz kart tasarım ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir.Ayrıntılar için Tıklayınız.
Kumanda, Lamba, Keypad, Anten
Aksesuarlarımız arasında kumandalar, Starry Lamba, Anten, Keypad ve Emniyet Fotoseli yer almaktadır.Aksesuarlarımız ürünlerimizin yanında uyarıcı, kontrol elemanları ve çeşitli yardımcı ekipmanlar olarak kullanımaktadır.Tüm aksesuarlarımız ürünlerimize özel tasarlanmıştır.Ayrıntılar için Tıklayınız.